عنوان : شرکت ایمن حصار پویا
آدرس اینترنتی : http://www.emenhesar.com
توضیحات :
این گروه در ابتدای فعالیت به عنوان نماینده انحصاری شرکت APS انگلستان یکی از معتبرترین و معروفترین تولیدکنندگان سیستمهای حفاظت پیرامونی ، از سالها قبل اقدام به تأمین تجهیزات حفاظتی و استقرار آنها در تأسیسات نفت، گاز و پتروشیمی نموده است. شرکت ایمن حصار پویا مفتخر است با تکیه بر تخصص و توانمندی متخصصان این مرز و بوم و تحقیق و توسعه در این زمینه موفق به انتقال کامل تکنولوژی ساخت و تجهیزات حفاظتی به داخل کشور گردیده و در حال تولید سیستمهای حفاظتی و انرژی خورشیدی با کیفیت و استانداردهای معتبر اتحادیه اروپا و تأیید و نظارت وزارت محترم نفت با همکاری مستقیم و متقابل علمی و فنی با شرکتهای معتبر اروپایی می باشد.

شرکت ایمن حصار پویا به عنوان تخصصی ترین مجموعه علمی، فنی و بازرگانی در زمینه های مذکور تا کنون موفق به اجرای پروژه های متعددی در تأسیسات نفت و گاز، وزارت دفاع، کارخانجات و و مجتمع های صنعتی و خصوصی گردیده است.

این مجموعه در مرداد ماه 1383 در تهران ، به عنوان یک شرکت مهندسی بازرگانی جهت تأمین قطعات یدکی نیروگاه ها ، پستهای فشار قوی و کارخانجات با نام شرکت آریان نوآفرینان تأسیس گردید. فعالیتهای شرکت از سال 1384 در زمینه سیستمهای حفاظتی گسترش یافته و با اجرای پروژه های مختلف در تأسیسات نفت و گاز به عنوان یکی از شرکتهای به نام در این زمینه قرار گرفت. از سال 1389 پس از ایجاد تغییراتی در سیستم مدیریتی شرکت، به جهت ایجاد توانمندی بیشتر در امور فنی و مالی ، شرکت آریان نوآفرینان فعالیت خود را تحت عنوان شرکت ایمن حصار پویا و با گسترش تولیدات شامل نرم افزار جامع سیستمهای حفاظتی و مدیریتCCTV، سیستم حفاظت پیرامونی فنس برقدار و مبدلهای سلولهای خورشیدی ادامه می دهد.

کلمات کلیدی :
سیستم حفاظت پیرامونی، حفاظت الکترونیک، دوربینهای مدار بسته، حصار الکتریکی، فنس برقدار، سیمهای میکروفونی، ماکروویو، نرم افزار مدریت سیستمهای حفاظتی، ایمن، ایمن حصار، حصار، حفاظت، پیرامون، پویا، امنیت، ، EHP، APS، UK APS، ADVANCED PRIMETER SYSTEM، CCTV، PRIMETER SECURITY، SECURITY، FENCE، ، DotNetNuke، DNN
تعداد دفعات بازدید از لینک : 2540