عنوان : شرکت تولیدی تابشگران نور
آدرس اینترنتی : http://www.tabeshgarannoor.com
توضیحات :
شرکت تولیدی تابشگران نوردرسال 1368 با تولید چراغهای روشنایی فعالیت خود را آغاز نمود و در سال 1374 رسماً به عنوان تولیدکننده چراغ های فلورسنت و کم مصرف با شماره 117597 به ثبت رسید و در طی مدت کوتاهی موفق به ارائه مدل های متنوع گردید . در سال 1382 این واحد تولیدی در شهرک صنعتی عباس آباد واقع در حومه تهران با گردآوری مجموعه ای که متشکل از آخرین فناوری روز می باشند به تولید بیش از 150 مدل همت گمارده و با بکارگیری سیستم پیشرفته رنگ آمیزی الکترواستاتیک و کانوایر (کوره تونلی) به سطح تولید بالایی رسیده است . واحد طراحی این شرکت با بهره گیری از پیشرفته ترین نرم افزارها و با مدرنترین تجهیزات و ماشینهای CNC امکاناتی را پدید آورده است که به وسیله آن تابشگـران نور قادر گردیده است محصولاتی را با کیفیت بالا تولید نماید .

واحد طراحی تابشگران نور با همکاری مهندسین و کارشناسان مجرب و با بهره گیری از پیشرفته ترین نرم افزارهای صنعت روشنایی ؛ همواره در تلاش است تا همگام با تکنولوژی مدرن و رعایت استانداردهای جهانی جوابگوی خواسته های متنوع مصرف کنندگان محترم باشد .

واحد تحقیق و توسعه (R&D) این شرکت آرمان خود را جلب رضایت مصرف کننده قرار داده و بر این باور است که مصرف کننده اصلی ترین عضو تابشگران نور می باشد .

کلمات کلیدی :
Tabeshgaran noor، شرکت تولیدی تابشگران نور
تعداد دفعات بازدید از لینک : 2133